О компаніїПродуктиКонтакти
  Декорування Продукти > Декорування > Керамічні пігменти

Керамічні пігменти

Ferro - найбільший постачальник керамічних пігментів (фарбників) в світі, а заводи по виробництву фарбників розташовані в декількох країнах.

Пігменти Ferro - це штучні матеріали, які дуже точно дублюють властивості їх природних компонентів, тому вони володіють високою зносостійкістю, протистоять корозійній дії сонця, вітру і дощу впродовж століть. Штучні пігменти стабільні і хімічно інертні.

При випаленні кольорової глазурі знижуються максимальні температури, що істотно здешевлює процес. Світові тенденції розвитку технології помелу рухаються у бік швидкісних методів і усунення традиційного помелу в кульових млинах. З цієї причини, Ferro приділяє особливу увагу дисперсності і розчиненню пігментів в глазурних суспензіях, що привело до розробки повністю розчинних в глазурі пігментів Instantcolor Plus.

Палітра яскравих пігментів, розроблених для широкого спектру глазурі і умов випалення, реалізується компанією Ferro по всьому світу. Inclusion Pigments (основаниє на стійких комплексах Zr-Cd-Se і Zr-Cd) це яскраві червоні, оранжеві і жовті кольори при максимальних температурах випалення глазурі.

Для клієнтів, яким необхідне фарбування бісквіта і ангобов, Ferro пропонує широкий спектр стійких пігментів, які виготовлені при дотриманні строгих умов обробки, для того, щоб задовольнити типам нових бісквітів, що розвиваються.