О компаніїПродуктиКонтакти
   Продукти Продукти > Декорування

Декорування

Керамічні пігменти - Пігменти (фарбники) Ferro мають блискучий, інтенсивний колір без домішок, і представлені практично у всьому колірному спектрі. Пігменти Instantcolor® прості у вживанні, змішуються один з одним і забезпечують легку переналадку виробництва для їх вживання.

Фрити і глазур - Ferro пропонує широкий асортимент керамічних фрит і глазурі. Під маркою Cerdecoat® різні прозорі, глухі та кольорові глазурі і їх комбінації. Для виробництва столового і кухонного посуду, художньої кераміки можна вибрати безсвінцову глазур або глазур з низьким вмістом свинцю, також можна підібрати якісні, високоефективні фрити для виробництва власної глазурі.

CerDeColor® - малотоксичні з низьким вмістом металів та безсвинцеві і безкадмієві фарби які відповідають суворим вимогам виробництва в 21 столітті. Продукти включають глянцеві декоративні фарби для надглазурного, вглазурного та підглазурного нанесення на різноманітні поверхні.

Xpression - органічні фарби для непрямого друку (деколь) на деревину, пластик, фарфор, скло, кераміку, нержавіючу сталь, алюміній та лаковані поверхні. Застасування включає велосипедні та мотоциклетні шоломи, мотоцикли та інші транспортні засоби, скейтборди, лижі, велосипеди, дошки для серфінга та інше спортивне приладдя, фурнітура, пляшки, вази, абажури та ін.

Склотара - Неорганічні фарби для скла разроблені для усіх сігментів ринку
- Пляшки для напоїв одно - та многоразового використання
- Косметичні і парфумерні флакони
- Скляний посуд, чарки і келихи
- Декоративні та рекламні вироби
- Освітлення
- Фармацевтичні ампули та лабораторний посуд

 

Органічні покриття (SpecTruLite) - палітра органічних фарб (покриття та чорнила) для прямого нанесення на скло
- Пляшки для напоїв одно - та многоразового використання
- Косметичні і парфумерні флакони
- Скляний посуд, чарки і келихи
- Декоративні та рекламні вироби

Forehearth Colors - Almost all colors produced in the tank can be made using FHC technology. In addition, FHC delivers many advantages over tank coloration, such as improved productivity, greater flexibilty, lower inventory and shipping costs and reduced energy consumption. The colorants are available as concentrates, pearls or in fritted form. FHC equipment and layout design services are offered, together with a full color matching service to suit your particular glass formulation(s).