О компаніїПродуктиКонтакти
 Industrial Продукти > Промисловість > Архітектурне і будівельне скло

Архітектурне і будівельне скло

Ferro провідний постачальник безсвинцевих фарб для фасадів, які використовувуються при будівництві офісних будівель і інших комерційних споруд. Компанія Ferro перша розробила і впровадила безсвінцеві фарби на цьому ринку. У останнє десятиліття, практично кожен виробник скла в США і Європі перейшов на використання безсвинцевих покриттів для декорування фасадів, внутрішніх перегородок та дверей.

Безсвинцеві покриття Ferro для декорації фасадів були використані в багатьох відомих будівлях, таких як Petronas Towers в Куала-лумпур, award winning Transportation Center в Лос-Анджелесі, Blue Cross Building в Бостоні, Sears Tower в Чикаго та багато інших.

Безсвинцеві покриття
Компанія Ferro була першою, кто упровадив безсвинцеві фарби в Північній Америці для декорування плоского скла. Багато виробників в Європі переходять на продукцію що не містить свинець у зв'язку з посилюванням законодавства в області охорони здоров'я.

Непрозорі фарби
Ferro пропонує ряд фарб для різного вживання.

 • Колекція 140 (Безсвинцеві)
  Фарби колекції 140 змішуются друг з другом у різних пропорціях, на основі цинку, розроблені для декорації фасадів, интерьерного скла, внутрішніх перегородок і тому подібне Підходять для прямого друку, роликового нанесення або напилення.
 • Колекція 76 (Безсвинцеві)
  Фарби колекції 76 на основі вісмуту, розроблені для ринку Північної Америки, ідеально підходять для шелкотрафаретного друку і нанесенню роликами для плоского скла.
 • Колекція 2030
  Фарби колекції 2030 можна використовувати там, де немає спеціальних вимог до вмісту свинцю.

Поверхні першого порядку
Фарби колекції 140 і 76 не підходять для декорації архітектурного скла поверхні першого типа. Окислення і дія атмосферних чинників може негативно впливати на такі вироби при зовнішньому використанні. Спеціально для такого випадку Ferro пропонує покриття S1de ONE для поверхонь першого типа.

 • S1de ONE (Безсвінцеві)
  S1de ONE була представлена на Glasstec '06. Ця нова лінійка емалей дозволяє архітекторам і дизайнерам розширити варіанти дизайну і спеціальних ефектів, які неможливо отримати, використовуючи стандартні архітектурні емалі. Унікальна запатентована система емалей S1de ONE володіє підвищеною стійкістю до атмосферної і хімічної дії.

Фуннкціональні покриття і спеціальні ефекти

 • LustReflex
  LustReflex напівдзеркальні покриття, для шелкотрафаретного друку, альтернатива CVD і PVD покриттям для створення різних ефектів і дизайнів.
 • LotusEffect
  LotusEffect супергідрофобні покриття які використовувуються для спеціальних виробів EZ-clean.
 • System 76 Metallic Colors
  Ці безсвинцеві кольори металік доступні для створення унікальних ефектів.

Підбір кольорів
Ferro також пропонує послуги з підбору кольору. Лабораторія Ferro постійно працює над розробкою нових кольорових покриттів. Дана послуга підтримує комп'ютерне визначення кольору а також величезну базу кольорів RAL і NCS.

Зв’язуюче
Ferro пропонує емалі на основі зв’язуючего для різних видів нанесення, таких як: шелкотрафаретний друк, роликовий друк, напилення. Спеціально для безсвинцевих фарб розроблене зв’язуюче на водній основі.