О компаніїПродуктиКонтакти
   Автомобілебудування Продукти > Автомобілебудування

Автомобілебудування

Ferro лідер ринку по виробництву і розробці автомобільних паст, що не містять важких металів іструмопровідних паст для світового автобудування. Ця продукція визнана всіма провідними виробниками автоскла та застосовується на провідних марках автомобілів, у тому числі GM, Ford, Daimler-chrysler, VW, Toyota, Honda, Hyundai, BMW, Mercedes.

Ferro першими розробило емалі, що не містять свинець, які використовуються для виробництва вітрових стекол. Безсвинцеві емалі не забруднюють довкілля і дозволили виробникам скоротити витрати і небезпечні відходи.

Пасти для автомобільного скла

Пасти для загартованого скла
Ця лінійка продуктів включає стандартні безсвинцеві продукти що володіють різними властивостями anti-stick, buss-bar-hiding, непрозорості, довговічності прийнятих в автомобілебудуванні.

На додаток до традиційних емалей для поверхні №4, Ferro пропонує новий інноваційний продукт що відповідає останнім вимогам до декорування плоскості №2

General Application Guide for Auto Enamels
Загальна інформація про технічні параметри автомобільних паст

Струмопроводні пасти

Продукти
Ferro пропонує великій асортимент срібних паст і спеціальних продуктів для металізації автомобільного скла (обігрів стекол, антени і тому подібне)

Керівніцтво до використання